fbpx

1:1 coaching Katrega

Mida sisaldab 1:1 coaching?

👉 1:1 kohtumist minuga 1x nädalas (Tallinnas või Zoomis)

👉 Vundamendi kursus

👉 Enesearmastuse programm

👉 Sisemise lapse kursus

👉 Passion test

👉 Külaliste videod

👉 1:1 hingamine

👉 UUED VIDEOD

👉 UUS TÖÖVIHIK

👉 Human Design

👉 Mina olen Sinu accountability partner

PEAMISED COACHINGU TEEMAD:

VUNDAMENT, EESMÄRGID, VISIOON, HIRMUD, USKUMUSED, ENESEARMASTUS, TASAKAAL, NAIS- JA MEESENERGIA, MUSTRID
+ just Sinule kohandatud HARJUTUSED.

Kellele on coaching mõeldud?

💔 Sul puudub eneseväärtus, enesearmastus, enesekindlus, julgus, sul on hirmud, uskumused, piirangud.

👩‍💻 Sulle, kui soovid ettevõtlusega alustada, oled alustav ettevõtja või sul on oma firma juba olemas ja tahad selle viia uuele tasemele.

💞 Sul on hoopis teised isiklikud eesmärgid ja soovid tegeleda enesearmastuse, eesmärkide, hirmude, uskumuste ja sisemiste takistustega.

🥺 Su suhted ei ole need, mis sa tahad. Sinu tervis pole kõige parem ja sinu sissetulekud pole seal, kus sa tahaksid ning Sa ei tea, mida Sa elult tahad.

Paljud meist teavad, mida nad tahavad, aga ei oska kuskilt alustada.
Sageli kaldutakse ühest äärmusest teise – kas ollakse liialt naisenergias ja ei osata meesenergiat kasutada või vastupidi.
Tihti hoiavad meid tagasi ka hirmud, piirangud ja uskumused meie peas, mis meid takistavad. Nende kõikide punktidega tegeleme coachingus.

Eesmärk on Sinu energiaid tasakaalustada läbi igapäevaste harjumuste muutmise ja vundamendi paika saamise. Coachingus paneme paika täpsed plaanid ning leiame Sulle sobiva tee oma eesmärgi poole liikumiseks.

Käime valdkonniti läbi teemad nagu: enesearmastus, tervis, vundament, keskkond, visioon, aja planeerimine, raha, turundus.

Coachingu raames on nii üheskoos, kui ka iseseisvat tegutsemist, et lahendada maksimaalselt need väljakutsed, mis Sind takistavad edasi liikumast.

Kui Sul on coachingu vastu huvi, siis broneeri TASUTA clarity kõne ja täida lingil olev ankeet. Pärast seda teeme ühe tunniajase kõne Zoomis, mille jooksul vestleme ja teeme selgeks, kas mina saan Sulle pakkuda seda, mida Sina vajad ja kas sobime omavahel koostööks.

COACHINGU PIKKUS
Valida saad 4-kuulise ja 6-kuulise coachingu vahel.

HIND✨
1:1 coaching – hind selgub clarity kõne käigus

Siin on välja toodud mõned külaliste videod, millele ligipääsu saad: 😍

KRISTI SAARE

investor ja autor

👉 Loeng: “Investeerimine”

Naine nagu orkester. Kristi on investor, autor, ettevõtja ja mentor. Ta on Naisinvestorite klubi asutaja ning kirjutanud raamatu “Kuidas alustada investeerimisega”.

VALLO ARUMÄE

ettevõtja ja investor

👉 Loeng: “Teekond rahalise vabaduseni”

Vallo Arumäe on ettevõtja, investor ja rahalise vabaduse ekspert, kelle missiooniks on inspireerida ettevõtlikke inimesi saavutama rohkem vabadust ja harmooniat oma elus.

Vallo on Starfish Academy Eesti asutaja.

 

VAHUR SINGA

ettevõtja ja turundus coach

👉 Loeng: “Kuidas  teenida Instagrammis ühe kuuga 10 000€?”

Vahur õpetab oma klientidele, kuidas kirjutada kvaliteetset sisu, et saada oma sotsiaalmeedia kontodele rohkem jälgijaid ning pöörata need jälgijad maksvateks klientideks.

EVELIN JA OLESIJA

persoonibrändingu koolitajad

👉 Loeng: “Persoonibränding”

Need kaks kaunitari on kirjutanud raamatu ”Bränd Nimega Sina” ning loonud ka vastava teemalise veebiakadeemia.

Olesija kireks on inimesed. Tema missiooniks on anda tiivad ja inspireerida tegutsema, selleks et iga inimene ja organisatsioon saaks realiseerida oma maksimaalse potentsiaali ja saavutada erakordseid tulemusi, muutes paremaks nii enda elu kui ka maailma meie ümber.

Evelin kireks on viimased viisteist aastat olnud müük, turundus ja (persooni)bränding. Ta on töötanud erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes ja tegelenud meeskondade juhtimisega.

KERSTI KAUR

raamatupidaja ja ettevõtja

👉 Loeng: “Koolitus alustavale ettevõtjale / raamatupidamine”

Kersti on viimased 6 aastat olnud tegev ettevõtluses ja raamatupidamises.

“Mulle meeldib selle valdkonnas kõige rohkem alustamise etapp, kuna just siis on motivatsioonilatt kõrgel ja ideid on mustmiljon. Mina kui raamatupidaja, kes on pühendud väikestele tegijatele näen igapäeva töös tõsiseid väljakutseid ja rohkelt väikseid võite ja vahel üli suuri võite.

Ettevõtlus on nüansirohke ja täielik võidujooks ajaga, kuid see on seda väärt! See annab mulle inimesena juurde meeletult palju. Õppimine kaasneb iga uue kliendiga!

Inimesena hindan oma tööd, kuna saan teha seda iga päev ja iga kell. Olenemata asukohast ja maailmakorrast.”

ELO KUMEL

enesearengu ja ajaplaneerimise entusiast

👉 Loeng: “Ajaplaneerimine”

Elo elab Inglismaal ja tegeleb täna sotsiaalmeedia turundusega. Varasemalt tegeles enesearengu mentorluse ning coachinguga.

Elo on SEIK Eneseteadlikkuse päeviku autor.

 

SISSI NYLIA BENITA

laulja ja Human Design coach

👉 Loeng: Human Design (Sinu unikaalse sünnikaardi lahtiseletus)

Sissi on Eesti laulja, kes lisaks laulmisele tegeleb ka inimeste aitamisega läbi Human Designi, coachingu ja teraapia. Human Designi hakkame ka meie tegema, läbi Sissi salvestatud õpetusvideote.

“Tean oma südames, et minu missiooniks on aidata teisi inimesi ja õpetada neid elama täiesti autentset elu. Soovin südamest, et Sina saaksid elada täiesti autentset elu, kus tunned iga päev, et see, mida sa teed ja kus oled on õige, isegi, kui kogemused pole meeldivad.

Üks spetsiifiline tööriist, mis mul arsenalis on, et sellist elu saavutada on Human Design. Human Design on süsteem, mille kaudu saame vaadata seda, kes inimene on täiesti ausalt ja ilma igasuguse filtrita.”

LIINA OSTUMAA

koolitaja ja virtuaalne assistent

👉 Loeng: “Iseenda assisteerimine”

Liina on Eesti esimese virtuaalsete assistentide koolituskeskkonna Assistendikool asutaja ning koolitaja. Ta on välja andnud ka raamatu “Ma ei tea, aga ma uurin välja”.

KRISTEL TUUL

naiste edu kasvusaatja / coach

👉 Loeng: “Kuidas läbi inspiratsiooni ja kerguse saavutada edu?”

Kristel on arengutreener ja energiajuhtimise coach. Tema eesmärk on aidata ambitsioonikatel naistel saavutada oma eesmärke.

RELIKA UNDERVITS

rahatarkuse entusiast

👉 Loeng: “Esimesed sammud finantsvabaduse teekonnal.”

Relika on minu kursustel käinud osalejana ja mõned korrad ka esinejana. Relika on enesearengule orienteeritud ja rahatarkuse entusiast, kes pürgib finantsvabaduse poole.

HEIDI TUOKILA

kehastunud armastuse ja intiimsuse coach (embodied Love & Intimacy Coach)

👉 Loeng: Heidilt on erinevaid seksuaalsusega seotud loenguid s.h varjutöö (loengud on inglise keeles)

Heidi on pärit Kopenhaagenist ja on embodied Love & Intimacy Coach, kes on spetsialiseerunud just enesearmastusele, kirgedele ja holistilise tervise teemadele.

“Ma olen töötanud ja õppinud kõrgtasemel transformatiivsete liidrite ja mentoritega. Reisinud üle maailma ja samas coachinud naisi nagu Sina, aidates elada säravat ja naudingutes elu. Ma olen naudingute otsija/uurija, spirituaalne, intuitiivne, Boss Babe, ema, spordi sõltlane ja sügavalt armunud, kirglik Naine.”