fbpx

Müügitingimused

VEEBILEHE MÜÜGITINGIMUSED

Veebilehe katrekursused.ee (edaspidi Veebileht) omanik on Coach Katre OÜ (registrikood 16152812), asukohaga Jõmandi, Metsavere küla Põhja-Pärnumaa vald Pärnu maakond 87405.

Müügilepingu kehtivus, toodete-, teenuste- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebilehel toodete ja kursuste ostmisel.

Veebilehel müüdavate toodete/kursuste hinnad on märgitud toodete/kursuste juurde. Hinnale lisandub tasu kauba (töövihiku) kättetoimetamise eest. Kõik veebilehel müüdavate toodete/kursuste hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave toote/kursuse kohta on esitatud Veebilehel vahetult toote/kursuse juures.

Tellimuse vormistamine

Töövihiku tellimiseks tuleb toode lisada ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Montonio makselingid: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Citadele, Šiaulių Bankas, Medicinos Bankas, Nordea ning OP. Makselingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Kursuste/membershipi tellimiseks tuleb valida endale sobiv kursus või membershipi pakett. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning (krediit)kaardi andmed. Seejärel saab tellimuse eest tasuda turvaliselt läbi Stripe maksevahendi.

Makseid vahendab Montonio Finance OÜ või Stripe Inc. Tasumine toimub väljaspool Veebilehte turvalises keskkonnas – makselingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebilehe arvelduskontole.

Veebilehe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le või Stripe Inc-le.

Kui tellitud toodet ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti (või kokkuleppel ka mujale riikidesse).

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva pakiautomaadid.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti hiljemalt 20 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 30 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Tellitud koolituse kasutamine

Kliendile saadetakse peale arve tasumist koolituse keskonda sisselogimise info. Koolituse sisu on nähtav ainult liitunud ja sisse loginud kasutajatele.

Materjalide kopeerimine, levitamine ja ilma loata kasutamine ei ole lubatud.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus veebilehel sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ainult füüsilise toote ostmisel (töövihik).

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa (töövihikut) kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebilehel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile katre.assistent@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul töövihiku tellimisest.

Kauba (töövihiku) tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebileht tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebileht võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebilehe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebileht tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebilehel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebilehel on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kursuste ja membershipi eest tasutud summa tagastamisele ei kuulu.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebileht vastutab ostjale müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel alates kauba üleandmisest ostjale.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebilehe poole, saates e-kirja aadressile katre.assistent@gmail.com.

Veebileht ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebilehelt ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebileht vastutab, parandab või asendab Veebileht puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebileht ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebileht vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebileht kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebileht edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebileht saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-posti aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile katre.assistent@gmail.com..

Kui ostja ja Veebileht ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebileht vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.